Materac składany 120 x 60 cm - 008
search
  • Materac składany 120 x 60 cm - 008
  • Materac składany 120 x 60 cm - 008

Materac składany 120 x 60 cm - 008

62,89 zł
Brutto

Materac składany 120 x 60 cm

wymiar materaca rozłożonego 120 x 60 x 4,5 cm, wymiar materaca złożonego 40 x 60 x 13,5 cm. Pokrowiec - 100% bawełna wyposażony w zamek błyskawiczny. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30* C. Rdzeń materaca – pianka PU 18kg/m3

Ilość

Materac składany 120 x 60 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE: wymiar materaca rozłożonego 120 x 60 x 4,5 cm, wymiar materaca złożonego 40 x 60 x 13,5 cm. Pokrowiec - 100% bawełna wyposażony w zamek błyskawiczny. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30* C. Rdzeń materaca – pianka PU 18kg/m3. Dodatkowym wyposażeniem dla tego materaca składanego jest torba do przechowania materaca. Torba wykonana z praktycznej oddychającej tkaniny ( 100% Polipropylen).
Uwaga! Uchwyt torby zgodnie ze zdjęciem obszyty jest kolorową lamówką, jednak sam kolor lamówki może być dostarczony inny niż na zdjęciu i nie ma tu możliwości wyboru.

 

PRAKTYCZNY: Przyszłość należy do naszych materacy składanych które bez problemu znajdą swoje miejsce na podłodze Państwa domów, sypialni, pokoi dla dzieci. Ten materac na podłogę rozkłada i składa się w ciągu kilku sekund. Przechowywanie materaca z pianki jest proste dzięki małym gabarytom po złożeniu (np. na szafie bądź pod łóżkiem)- zajmuje mało miejsca. Materac ten przeznaczony jest dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Zastosowanie uchwytu ułatwia przenoszenia, a rzepy zabezpieczają produkt przed otwarciem w trakcie podróży. Dodatkowym wyposażeniem dla tego materaca składanego jest torba do przechowania materaca. Idealna na podróż. Zmieści materacyk lub akcesoria dziecka. Torba wykonana z praktycznej oddychającej tkaniny ( 100% Polipropylen).
Uwaga! Uchwyt torby zgodnie ze zdjęciem obszyty jest kolorową lamówką, jednak sam kolor lamówki może być dostarczony inny niż na zdjęciu i nie ma tu możliwości wyboru.

WYGODNY: Dzięki zastosowaniu pianki o najwyższej jakości oraz przyjemnemu pokrowcowi możecie Państwo cieszyć się spokojnym snem. Ten materac przeznaczony jest do okazjonalnego spania ale zapewnia potrzebny komfort dla spokojnego snu. Idealnie pasuje do łóżeczek i kojców jest świetny na wyjazdy i podróże.

WSZECHSTRONNOŚĆ: Materac marki Natalia Spzoo jest nie tylko idealny do okazjonalnego spania ale może służyć również jako mata do zabawy dla dzieci lub chronić je przed zderzeniem ze ścianą i podłogą podczas zabawy. Materac jest dostępny w różnych wariantach.

IDEALNY W PODRÓŻY: Składana mata do spania świetnie nadaje się do zabrania jej w podróż autem. W połączeniu z torbą do przechowywania materaca składanego marki Natalia Spzoo to zwykła lekka dodatkowa walizka.

Materac zbadany na substancje szkodliwe według Oeko-Tex Standard 100 numer certyfikatu: IW 00175

 

093B008

Zobacz także

Komentarze (0)