Pufy, worki sako

Dostępne w naszej ofercie fotele relaksacyjne i pufy posiadają atest higieniczny PZH.

Jeżeli poszukują Państwo bezpiecznych rozwiązań dla maluchów, polecamy szczególnie nasze pufki kostki ( Little Point ). Sprawdzą się idealnie jako podnóżki lub lekki element do zabawy dla dzieci. Wykonane zostały z wytrzymałego na uszkodzenia skaju, dzięki czemu...

Dostępne w naszej ofercie fotele relaksacyjne i pufy posiadają atest higieniczny PZH.

Jeżeli poszukują Państwo bezpiecznych rozwiązań dla maluchów, polecamy szczególnie nasze pufki kostki ( Little Point ). Sprawdzą się idealnie jako podnóżki lub lekki element do zabawy dla dzieci. Wykonane zostały z wytrzymałego na uszkodzenia skaju, dzięki czemu będą doskonałym wyposażaniem pokoju dziecinnego.

Oferujemy również sprawdzone rozwiązania dla dorosłych. W naszej ofercie dostępne są pufy typu worek sako. Duży rozmiar, dopasowujące się do kręgosłupa wypełnienie (z kulek styropianowych) zapewniają niebywałą wygodę podczas siedzenia (a nawet leżenia) - może być również z powodzeniem wykorzystywana przez kobiety w ciąży i po porodzie. Niewątpliwie pufa typu worek sako jest najlepszym fotelem relaksującym, jaki mogą sobie Państwo wyobrazić.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszych produktów.

Więcej

Pufy, worki sako Jest 50 produktów.

Podkategorie

 • Pufa Medium Point

  Pufy z serii Medium Point produkujemy z tzw. ekoskóry czyli potocznie skaju lub z tkaniny PCV Codura.

 • Pufa Little Point

  Little Point to mała pufa, idealna do siedzenia jak i zabawy, super lekka. Pufy z serii Little Point produkujemy z tzw. ekoskóry czyli potocznie skaju lub z tkaniny PCV Codura.

 • Pufa Relax Point

  Pufa Relax Point to największa nasza pufa, produkujemy je z tzw. ekoskóry czyli potocznie skaju lub z tkaniny PCV Codura.

 • Wypełnienie do puf

  Polecamy nasza kulkę styropianową, zawsze pierwszy gatunek, zawsze super lekka.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 50 elementów