Poduszki do karmienia

Poduszka ciążowa

to idealna pomoc przy karmieniu niemowląt. Wykorzystywane są przykładowo jako wygodne dla dzieci podparcie na łóżku. Są również idealne dla kobiet w ciąży , osób mających problem podczas snu z dobraniem wygodnej i odpowiedniej pozycji.

Poduszka rogal

Szczególnie wygodna dla malucha jest poduszka do karmienia -  rogal. Jej cecham...

Poduszka ciążowa

to idealna pomoc przy karmieniu niemowląt. Wykorzystywane są przykładowo jako wygodne dla dzieci podparcie na łóżku. Są również idealne dla kobiet w ciąży , osób mających problem podczas snu z dobraniem wygodnej i odpowiedniej pozycji.

Poduszka rogal

Szczególnie wygodna dla malucha jest poduszka do karmienia -  rogal. Jej cechami charakterystycznymi są szerokie i miękkie boki, które doskonale sprawdzają się podczas leżakowania. Niemowlęta wprost uwielbiają spać w takiej pozycji. Poduszka do karmienia rogal stanie się również nieocenioną pomocą podczas nauki siedzenia . Poduszka w kształcie rogala stanowi nie tylko idealne rozwiązanie podczas karmienia, ale również jako wsparcie podczas snu dla mam (zarówno przed porodem jak i po).

Wypełnienie styropianowe EPS

Dostępne w naszej ofercie poduszki do karmienia z wypełnieniem styropianowym są prawdopodobnie najlżejsze na rynku w danej kategorii rozmiarowej.

Wypełnienie silikonowe HCS

Dla osób którym nie zależy na wadze poduszki, proponujemy poduszkę do karmienia z wypełnieniem silikonowym - 100% poliester.

Poduszki wałki

Poduszki rolki

Poduszki podróżne


Tutaj również oferujemy nasze wałki (rolki), do wykorzystania zarówno na stole rehabilitacyjnym jak i na fotelu czy w sypialni.

Więcej

Poduszki do karmienia Jest 23 produktów.

Podkategorie

 • Poduszki do karmienia EPS

  Dostępne w naszej ofercie poduszki do karmienia z wypełnieniem styropianowym są najlżejsze na rynku w danej kategorii rozmiarowej. Dla osób którym nie zależy na wadze poduszki proponujemy poduszkę do karmienia z wypełnieniem silikonowym - 100% poliester.

 • Poduszki ciążowe silikon

  Poduszki do karmienia z wypełnieniem silikonowym, 100% poliester, na rynku zwane też kulką silikonową. Ten rodzaj wypełnienia charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością i jest wypełnieniem bezzapachowym.

 • Pokrowce zapasowe na...

  Tutaj oferujemy pokrowce zapasowe na nasze poduszki do karmienia.

 • Wypełnienie poduszek...

  Tutaj oferujemy dodatkowe wypełnienie poduszek , w dwóch rodzajach : drobniutka kulka styropianowa, wyjątkowo lekka lub tak zwana kulka silikonowa, super elastyczna w najwyższym gatunku i bezzapachowa. Nasze poduszki posiadają otwór dozujący dzięki któremu bez problemu można ująć lub dosypać wypełnienia według własnego uznania.

 • Wałki, poduszki do...

  Poduszki wałki są przydatne w wielu sytuacjach: na fotelu i sofie jako podparcie głowy, kręgosłupa, brzucha. W sypialni i ogrodzie. Znakomicie nadają sie jako pomoc przy rehabilitacji i masażu. Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym pozwala na bezproblemowe utrzymanie w czystości tej poduszki.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów