Poduszki do karmienia i wałki

Poduszki często są użytkowane jako pomoc przy karmieniu niemowląt. Wykorzystywane są przykładowo jako wygodne dla dzieci podparcie na łóżku. Są również idealne dla kobiet w ciąży , osób mających problem podczas snu z dobraniem wygodnej i odpowiedniej pozycji.

Szczególnie wygodna dla malucha jest poduszka do karmienia -  rogal. Jej cechami charakt...

Poduszki często są użytkowane jako pomoc przy karmieniu niemowląt. Wykorzystywane są przykładowo jako wygodne dla dzieci podparcie na łóżku. Są również idealne dla kobiet w ciąży , osób mających problem podczas snu z dobraniem wygodnej i odpowiedniej pozycji.

Szczególnie wygodna dla malucha jest poduszka do karmienia -  rogal. Jej cechami charakterystycznymi są szerokie i miękkie boki, które doskonale sprawdzają się podczas leżakowania. Niemowlęta wprost uwielbiają spać w takiej pozycji. Poduszka do karmienia rogal stanie się również nieocenioną pomocą podczas nauki siedzenia . Poduszka w kształcie rogala stanowi nie tylko idealne rozwiązanie podczas karmienia, ale również jako wsparcie podczas snu dla mam (zarówno przed porodem jak i po).

Dostępne w naszej ofercie poduszki do karmienia z wypełnieniem styropianowym są prawdopodobnie najlżejsze na rynku w danej kategorii rozmiarowej. Dla osób którym nie zależy na wadze poduszki, proponujemy poduszkę do karmienia z wypełnieniem silikonowym - 100% poliester.

Tutaj również oferujemy nasze wałki (rolki), do wykorzystania zarówno na stole rehabilitacyjnym jak i na fotelu czy w sypialni.

Więcej

Poduszki do karmienia i wałki Jest 24 produktów.

Podkategorie

 • Poduszki kulka...

  Dostępne w naszej ofercie poduszki do karmienia z wypełnieniem styropianowym są najlżejsze na rynku w danej kategorii rozmiarowej. Dla osób którym nie zależy na wadze poduszki proponujemy poduszkę do karmienia z wypełnieniem silikonowym - 100% poliester.

 • Poduszki silikon

  Poduszki do karmienia z wypełnieniem silikonowym, 100% poliester, na rynku zwane też kulką silikonową. Ten rodzaj wypełnienia charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością i jest wypełnieniem bezzapachowym.

 • Pokrowce zapasowe na...

  Tutaj oferujemy pokrowce zapasowe na nasze poduszki do karmienia.

 • Wypełnienie poduszek...

  Tutaj oferujemy dodatkowe wypełnienie poduszek , w dwóch rodzajach : drobniutka kulka styropianowa, wyjątkowo lekka lub tak zwana kulka silikonowa, super elastyczna w najwyższym gatunku i bezzapachowa. Nasze poduszki posiadają otwór dozujący dzięki któremu bez problemu można ująć lub dosypać wypełnienia według własnego uznania.

 • Wałki, poduszki do...

  Poduszki wałki są przydatne w wielu sytuacjach: na fotelu i sofie jako podparcie głowy, kręgosłupa, brzucha. W sypialni i ogrodzie. Znakomicie nadają sie jako pomoc przy rehabilitacji i masażu. Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym pozwala na bezproblemowe utrzymanie w czystości tej poduszki.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów