Materace na wymiar

Zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Są sytuacje kiedy standardowy rozmiar materaca nam nie wystarcza. Tak bywa w przypadku wyjazdu na camping. Gdy ogranicza nas przestrzeń namiotu lub kampera wystarczy, że podamy wymiary i możemy cieszyć się idealnie pasującym materacem. Jeżeli poszukują Państwo nietypowego ...

Zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Są sytuacje kiedy standardowy rozmiar materaca nam nie wystarcza. Tak bywa w przypadku wyjazdu na camping. Gdy ogranicza nas przestrzeń namiotu lub kampera wystarczy, że podamy wymiary i możemy cieszyć się idealnie pasującym materacem. Jeżeli poszukują Państwo nietypowego rozmiaru materaca, to ta kategoria jest idealna. Możemy spersonalizować dla Państwa każdy rozmiar materaca. Posiadacie Państwo kampera lub przyczepę campingową w których materace są już zniszczone? Żaden problem, możemy wykonać dla Państwa taki materac. Również materace na jacht nie są dla nas problemem.

W zależności od Państwa preferencji i budżetu w materacach na wymiar proponujemy różne rodzaje pianek. Nowy materac na indywidualne zamówienie to zmiana, która podnosi jakość użytkowania twojego kampera, przyczepy lub jachtu. Nie są już Państwo zależni od wymiarów dostępnych na rynku gdyż nasz spersonalizowany materac jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Więcej

Materace na wymiar Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Szybki podgląd
  24,60 PLN W magazynie Od

  Tutaj konfigurujesz swój materac. Podany wymiar to zawsze wymiar rdzenia materaca. Wysokość rdzenia (pianki) materaca to 10 cm. Wymiana materaca do jachtu czy kampera lub przyczepy kempingowej z naszym konfiguratorem to prosta sprawa.

  24,60 PLN Od
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  24,60 PLN W magazynie Od

  Tutaj konfigurujesz swój materac. Podany wymiar to zawsze wymiar rdzenia materaca. Wysokość rdzenia (pianki) materaca to 8 cm. Wymiana materaca do jachtu czy kampera lub przyczepy kempingowej z naszym konfiguratorem to prosta sprawa.

  24,60 PLN Od
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,95 PLN W magazynie Od

  Tutaj konfigurujesz swój materac. Podany wymiar to zawsze wymiar rdzenia materaca. Wysokość rdzenia (pianki) materaca to 14 cm. Wymiana materaca do jachtu czy kampera lub przyczepy kempingowej z naszym konfiguratorem to prosta sprawa.

  38,95 PLN Od
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  36,90 PLN W magazynie Od

  Tutaj konfigurujesz swój materac. Podany wymiar to zawsze wymiar rdzenia materaca. Wysokość rdzenia (pianki) materaca to 10 cm. Postępuj krok po kroku w naszym konfiguratorze materaca. Wymiana materaca do jachtu czy kampera lub przyczepy kempingowej z naszym konfiguratorem to prosta sprawa.

  36,90 PLN Od
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  24,60 PLN W magazynie Od

  Tutaj konfigurujesz swój materac. Podany wymiar to zawsze wymiar rdzenia materaca. Wysokość rdzenia (pianki) materaca to 8 cm. Postępuj krok po kroku w naszym konfiguratorze materaca. Wymiana materaca do jachtu czy kampera lub przyczepy kempingowej z naszym konfiguratorem to prosta sprawa.

  24,60 PLN Od
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,95 PLN W magazynie Od

  Tutaj konfigurujesz swój materac. Podany wymiar to zawsze wymiar rdzenia materaca. Wysokość rdzenia (pianki) materaca to 14 cm. Postępuj krok po kroku w naszym konfiguratorze materaca. Wymiana materaca do jachtu czy kampera lub przyczepy kempingowej z naszym konfiguratorem to prosta sprawa.

  38,95 PLN Od
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów