Natalia Sp. z o.o.

43-267 Rudziczka

ul.Drozdów 1

tel. +48 32 435 8658

fax.: +48 32 435 8884

Mail : shop@nataliaspzoo.com

 

Witamy w naszym sklepie internetowym,

Od 1994 roku sprzedajemy swoje produkty poprzez współpracę z wieloma odbiorcami hurtowymi w całej Europie.

Jesteśmy sprawdzonym producentem a naszą ofertę pod nazwą nataliacover prezentujemy również na stronach Allegro, Ebay lub Amazon, gdzie mamy też wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.

Stawiając na sprzedaż internetową chcemy dotrzeć bezpośrednio do indywidualnego odbiorcy.

Zapraszamy Państwa do zakupu i życzymy zadowolenia z naszych produktów.

Pierwszą kategorią w naszym sklepie (tutaj opisaną a nie koniecznie kolejność będzie zgadzać się podczas wyświetlania strony sklepu) są fotele relaksacyjne, czyli potocznie pufy sako, wypełnione najwyższej jakości granulatem styropianowym. Pokrowce wykonane są z mocnych obiciowych tkanin.

Nasze kostki Little Point dzięki swoim małym rozmiarom służą świetnie dzieciom jak i dorosłym jako pufki, kostki do siedzenia i zabawy w domu i przedszkolu.

Medium Point to pufa średniej wielkości służy jako fotel dopasowujący się idealnie do ciała, worek, który w mgnieniu oka zmienia się w idealne siedzisko.

No i w końcu największy z worków do siedzenie Relax Point to maksymalna (tzw. bean bag ) pufa sako, którą produkujemy.

Druga kategoria wśród przedstawianych tutaj naszych wyrobów to materace składane, które to możemy śmiało nazwać naszym flagowym produktem.

Materac składany

bez podgłówka to z reguły materac trzy częściowy ale nie koniecznie. Materac z zagłówkiem to w praktyce rozkładany fotel lub sofa a zwane tak w zależności od szerokości tzn.: szeroki to sofa, wąski to fotel. Wypełnieniem jakie stosujemy do produkcji naszych materacy jest najwyższej jakości pianka PU o różnej gęstości i twardości. W ofercie mamy materace dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Materace obszyte są pokrowcami z tkanin o różnorodnym składzie technicznym i kolorystyce.

Dodatkowym produktem w tej kategorii są torby na materace, które pozwolą Państwu przechowywać je w czystości.

Kamizelki odblaskowe to kategoria mająca swoje podłoże we wcześniejszych latach naszej firmy, gdzie w dużej mierze produkty typu akcesoria samochodowe stanowiły istotną, część naszej produkcji.

Kategoria legowiska dla psa to zaś odwrotność kamizelek . To znaczy , że legowisko dla psa to nasz w miarę nowy i świeży produkt. Potocznie nazywane kojec lub mata dla zwierząt, legowisko to nic innego jak wygodne miejsce dla naszych czteronożnychn pupilków.

W piątej kategorii materace i poduszki na meble ogrodowe znajdziecie Państwo właśnie to o czym mówi nazwa tej kategorii. Materac na leżak ogrodowy czy też poduszka na krzesło ogrodowe to nieodzowny element naszych przydomowych mebli ogrodowych a pojecie monoblok już nikomu chyba nie jest obce.

Parawany to szósta kategoria z kolekcji, gdzie znajdziecie Państwo idealny wyrób do ogrodu, pokoju czy też gabinetu lekarskiego. Wielu naszych klientów poszukiwało czegoś takiego jak parawan medyczny czy lekarski w zadowalającej cenie i to właśnie u nas go znaleźli.

Kategoria numer siedem to poduszki i wkłady do poduszek. Tutaj pochwalimy się , że nasz wkład do poduszki znany jest w całej Europie i wszędzie cieszy się uznaniem. Wszystko wypełnione jest najwyższej jakości włóknem silikonowym lub pianką PU. W zależności od przeznaczenia danego wyrobu użyta pianka jest w formie jednolitej płyty lub drobno pociętej mieszanki. Na przykład poduszka na krzesło będzie różnić się rodzajem wypełnienia od innego wyrobu jakim jest poduszka dekoracyjna.

Poduszki dekoracyjne to poduszki z pokrowcem wyposażonym w zamek błyskawiczny, tak by można było wymieniać co jakiś czas środek, tzw. jasiek, lub po prostu móc wyprać osobno pokrowiec.

Pokrowce i foteliki do przewozu dzieci to kategoria ciągle będąca w fazie rozwoju.

Pokrowce na narty i snowboard to tak jak i poprzednia kategoria ciągle faza początkowa.

W kategorii numer dziesięć prezentujemy nasze pokrowce na ubrania, które wykonujemy w niestandardowej szerokości 70 cm.  Pozwala to nam zaspokoić wymagania klientów, którzy poszukują szerszego pokrowca, który swobodnie pozwoli przechować garnitur, płaszcz czy sukienkę nie gniotąc ich.

Pokrowce warsztatowe to, podobnie jak kategoria kamizelek, akcesoria samochodowe. Pokrowiec na siedzenie samochodowe wykonany ze skaju jest naszym pokrowcem najlepiej sprzedającym się internetowo na terenie Niemiec. Świadczy to o jego wysokiej jakości. Nasze pokrowce skajowe to też hit sprzedażowy na rynkach Finlandii i Szwecji. Dodatkowo polecamy tutaj pokrowiec ochronny na błotnik z magnesem dla mechaników samochodowych.

Zdrowie i rehabilitacja to kategoria idealna dla naszych poduszek podróżnych, wałków rehabilitacyjnych i innych podkładek. Poduszka podróżna na szyję cieszy się dużym wzięciem wśród osób często podróżujących samochodem, samolotem czy pociągiem. Spore zainteresowanie tym produktem widzimy również wśród agencji reklamowych.

Wałek rehabilitacyjny to wspaniała podkładka do ćwiczeń sprawdzająca się również jako poduszka do spania lub podpórka pod kręgosłup na fotel.

Kategoria trzynasta to nasze poduszki do karmienia w pokrowcu zewnętrznym z zamkiem błyskawicznym. Poduszka rogal to poduszka bardzo duża do której stosujemy dwa rodzaje wypełnienia: mikro-kulkę styropianową o wyjątkowo niskiej wadze produkcji niemieckiej lub włókno silikonowe. Dokładne różnice między tymi wypełnieniami znajdziecie Państwo w opisach tych poduszek.

Szanowni Państwo, wszelkie materiały, w tym elementy grafiki, zdjęcia produktów, układ i kompozycja tych elementów (tzw. layout), znaki towarowe oraz  inne informacje, dostępne na stronach internetowych firmy Natalia Sp. z o.o. stanowią przedmiot praw wyłącznych Natalia Sp. z o.o.. Wskazane elementy stanowią przedmiot autorskich praw majątkowych, praw własności przemysłowej, w tym praw z rejestracji znaków towarowych oraz praw do baz danych i jako takie korzystają z ustawowej ochrony prawnej