Filtruj według
Cena
Waga
kg kg
Filtruj

Materace na wymiar

Zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Są sytuacje kiedy standardowy rozmiar materaca nam nie wystarcza. Tak bywa w przypadku wyjazdu na camping. Gdy ogranicza nas przestrzeń namiotu lub kampera wystarczy, że podamy wymiary i możemy cieszyć się idealnie pasującym materacem. Jeżeli poszukują Państwo nietypowego rozmiaru materaca, to ta kategoria jest idealna.

Możemy spersonalizować dla Państwa każdy rozmiar materaca. Posiadacie Państwo kampera lub przyczepę campingową w których materace są już zniszczone? Żaden problem, możemy wykonać dla Państwa taki materac. Również materace na jacht nie są dla nas problemem.

W zależności od Państwa preferencji i budżetu w materacach na wymiar proponujemy różne rodzaje pianek. Nowy materac na indywidualne zamówienie to zmiana, która podnosi jakość użytkowania twojego kampera, przyczepy lub jachtu. Nie są już Państwo zależni od wymiarów dostępnych na rynku gdyż nasz spersonalizowany materac jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.