Filtruj według
Kategorie
Cena
Waga
kg kg
Filtruj

Materace składane

W naszej kategorii materacy składanych oferujemy różnorodne produkty marki Natalia Spzoo. Nasze materace składane są wykonane z wysokiej jakości tkanin, takich jak mikrofibra poliestrowa, bawełna, mieszanki poliestrowo-bawełniane oraz tkaniny z domieszką viskozy. Pokrowce z długimi zamkami błyskawicznymi umożliwiają łatwe ściąganie i zakładanie. Rdzeń materacy to najwyższej jakości pianka poliuretanowa o różnej gęstości, zapewniająca odpowiednią elastyczność. Nasze materace są cenione w całej Unii Europejskiej ze względu na doskonałą jakość i atrakcyjną cenę. Posiadamy szeroki wybór kolorów i rozmiarów, aby każdy mógł znaleźć idealny materac do swojego domu, kampera, samochodu lub namiotu. W naszej ofercie znajdują się zarówno trzyczęściowe materace składane, jak i modele z zagłówkiem, które mogą być używane jako wygodne fotele lub sofy.

W tej kategorii klient znajdzie również torby marki Natalia Spzoo do przechowywania materacy składanych, wykonane z różnych materiałów. Szczególnie polecamy nasze nylonowe torby, które są nie tylko wytrzymałe, ale także nieprzemakalne. Dzięki nim możesz przechowywać swój materac w bezpieczny i suchy sposób, zapewniając mu ochronę przed wilgocią i zabrudzeniami. Nasze nylonowe torby są idealne do podróży i przechowywania materaca w samochodzie, kamperze czy namiocie. Wybierz torbę Natalia Spzoo i ciesz się wygodnym i praktycznym sposobem przechowywania swojego materaca składanego.

Materace składane z zagłówkiem

można złożyć i używać do siedzenia jako fotel lub szersze jako sofa, jest to również idealny produkt jako przystawka w pokojach gościnnych i hotelowych.

Materac składany bez zagłówka

to materac również idealny jako przystawka, znakomicie spełnia swoją rolę w przypadku nagłej wizyty gości lub można go zabrać ze sobą w podróż albo na przykład do szpitala czy w inne miejsce krótkiego pobytu.

Pokrowiec materaca wyposażony jest w zamek błyskawiczny dlatego łatwo go rozebrać i wyprać.

W tej grupie również:

Materac turystyczny dla dzieci

pasujący do łóżeczka turystycznego, materac dla dzieci wykonany z przyjaznej dla skóry bawełny. Wszystkie materace certyfikowane i wykonane sa z materiałów zbadanych na substancje szkodliwe.

Torba na materac

do wszystkich typów materacy w ofercie Natalia Spzoo® znajduja się poręczne torby do przechowywania materacy i chroniących je przed zabrudzeniem.