Filtruj według
Kategorie
Cena
Waga
kg kg
Filtruj

Poduszki do karmienia

Poduszka ciążowa

to idealna pomoc przy karmieniu niemowląt. Wykorzystywane są przykładowo jako wygodne dla dzieci podparcie na łóżku. Są również idealne dla kobiet w ciąży , osób mających problem podczas snu z dobraniem wygodnej i odpowiedniej pozycji.

Podkategorie

Poduszka rogal

Szczególnie wygodna dla malucha jest poduszka do karmienia -  rogal. Jej cechami charakterystycznymi są szerokie i miękkie boki, które doskonale sprawdzają się podczas leżakowania. Niemowlęta wprost uwielbiają spać w takiej pozycji. Poduszka do karmienia rogal stanie się również nieocenioną pomocą podczas nauki siedzenia . Poduszka w kształcie rogala stanowi nie tylko idealne rozwiązanie podczas karmienia, ale również jako wsparcie podczas snu dla mam (zarówno przed porodem jak i po).

Wypełnienie styropianowe EPS

Dostępne w naszej ofercie poduszki do karmienia z wypełnieniem styropianowym są prawdopodobnie najlżejsze na rynku w danej kategorii rozmiarowej.

Wypełnienie silikonowe HCS

Dla osób którym nie zależy na wadze poduszki, proponujemy poduszkę do karmienia z wypełnieniem silikonowym - 100% poliester.

Poduszki wałki

Poduszki rolki

Tutaj również oferujemy nasze wałki (rolki), do wykorzystania zarówno na stole rehabilitacyjnym jak i na fotelu czy w sypialni.