Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm antracyt
search
  • Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm antracyt
  • Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm + Torba - Antracyt
  • Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm antracyt
  • Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm antracyt
  • Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm antracyt
  • Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm + Torba - Antracyt
  • Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm + Torba - Antracyt
  • Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm + Torba - Antracyt
  • Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm + Torba - Antracyt

Materac składany Lux cube 195 x 75 x 15 cm + Torba - Antracyt

427,89 zł
Brutto

INFORMACJE O PRODUKCIE:

wymiar materaca rozłożonego 195 x 75 x 15 cm, wymiar materaca złożonego 75 x 65 x 45 cm. Pokrowiec - 100% Akryl – Dralon wyposażony w zamek błyskawiczny. Pokrowiec można prać jedynie ręcznie. Wypełnienie – pianka poliuretanowa 21 kg/m^3 i pianka termoelastyczna (Visco) . W komplecie praktyczna torba do przechowywania materaca wykonana również ze 100% Akryl- Dralon

Ilość

Materac składany Lux marki Natalia Spzoo to „mercedes” wśród materacy składanych obecnie na rynku

✨ INFORMACJE O PRODUKCIE:
wymiar materaca rozłożonego 195 x 75 x 15 cm,
wymiar materaca złożonego 75 x 65 x 45 cm.
Pokrowiec - 100% Akryl – Dralon wyposażony w zamek błyskawiczny - umożliwiający łatwe rozebranie materaca i pielęgnację. .
Pokrowiec można prać jedynie ręcznie.
Wypełnienie – pianka poliuretanowa 21 kg/m^3 i pianka termoelastyczna (Visco).
Rączki ułatwiające przeniesienie.

Materac wykonany jest z dwóch rodzajów pianek. Warstwa pianki poliuretanowej zapobiega nadmiernemu odkształcaniu się materaca a jednocześnie zapewnia dobrą izolację termiczną. Druga warstwa środka materaca to pianka termoelastyczna Visco czy też zwana pianką z pamięcią. Warstwa ta pozwala na dopasowanie się materaca do kształtu ciała a to z kolei pozwala zredukować nacisk i zapewnić odpowiedni relaks mięśniom.

Budowa Materaca LUX

✨ WYGODNA TORBA OCHRONNA:
W komplecie praktyczna torbą do przechowywania wykonana z wysokiej jakości materiału 100% Akryl-Dralon, idealna do przechowywania materaca. Torba - pokrowiec zewnętrzny, który przekształci Twój składany materac w elegancki mebel, pasujący do każdego wnętrza. Pokrowiec ten wyposażony jest w kieszonki boczne i uchwyty do przenoszenia, zapewniając wygodę użytkowania.

Torba na Materac LUX - Wymiary
Torba na Materac LUX - Rączki

✨ PRAKTYCZNY:
Przyszłość należy do naszych materacy składanych które bez problemu znajdą swoje miejsce na podłodze Państwa domów, sypialni, pokoi dla dzieci. Ten materac na podłogę rozkłada i składa się w ciągu kilku sekund. Przechowywanie materaca z pianki jest proste dzięki małym gabarytom po złożeniu (np. na szafie bądź pod łóżkiem). Materac przeznaczony zarówno dla osób dorosłych z wagą nawet do 120 kg jak i dla dzieci.

Materac LUX - Antracytowy
Budowa Materaca LUX - Kostka

✨ WYGODNY:
Zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym materac zapewni dobry sen dzięki specyfice budowy z dwóch rodzajów pianek. Warstwa pianki poliuretanowej zapobiega nadmiernemu odkształcaniu się materaca a jednocześnie zapewnia dobrą izolację termiczną. Druga warstwa środka materaca to pianka termoelastyczna Visco czy też zwana pianką z pamięcią. Warstwa ta pozwala na dopasowanie się materaca do kształtu ciała a to z kolei pozwala zredukować nacisk i zapewnić odpowiedni relaks mięśniom.

✨ WSZECHSTRONNOŚĆ:
Materac marki Natalia Spzoo jest idealny do codziennego użytkowania i spania, ale może służyć również jako mata do zabawy dla dzieci lub chronić je przed zderzeniem ze ścianą i podłogą podczas zabawy. Można go również wykorzystać na zewnątrz, dzięki temu że zarówno pokrowiec materaca jak i pokrowiec zewnętrzny wykonane są z najwyższej jakości tkaniny 100% Akryl – Dralon, wyjątkowo trwałej, odpornej na działanie promieni słonecznych i trudno przemakalnej. To również świetny materac campingowy, do namiotu, kampera lub przyczepy campingowej.

✨ IDEALNY W PODRÓŻY:
Składana mata do spania świetnie nadaje się do zabrania jej w podróż autem. W połączeniu z torbą do przechowywania materaca składanego marki Natalia Spzoo to zwykła dodatkowa walizka, którą łatwo przenieś dzięki uchwytom znajdującym się na torbie.

094GREYT
Komentarze (0)