Materac składany Lux 195 x 75 x 15 cm zielony
search
  • Materac składany Lux 195 x 75 x 15 cm zielony
  • Materac składany Lux 195 x 75 x 15 cm zielony
  • Materac składany Lux 195 x 75 x 15 cm zielony

Materac składany Lux 195 x 75 x 15 cm zielony

331,99 zł
Brutto

Materac składany Lux 195 x 75 x 15 cm

INFORMACJE O PRODUKCIE:

wymiar materaca rozłożonego 195 x 75 x 15 cm, wymiar materaca złożonego 75 x 65 x 45 cm. Pokrowiec - 100% Akryl – Dralon wyposażony w zamek błyskawiczny. Pokrowiec można prać jedynie ręcznie. Wypełnienie – pianka poliuretanowa 35Kg/m3 i pianka termoelastyczna (Visco) .

Ilość

Materac składany Lux marki Natalia Spzoo to „mercedes” wśród materacy składanych obecnie na rynku.

INFORMACJE O PRODUKCIE: wymiar materaca rozłożonego 195 x 75 x 15 cm, wymiar materaca złożonego 75 x 65 x 45 cm. Pokrowiec - 100% Akryl – Dralon wyposażony w zamek błyskawiczny. Pokrowiec można prać jedynie ręcznie. Wypełnienie – pianka poliuretanowa 35Kg/m3 i pianka termoelastyczna (Visco). W komplecie praktyczna torba do przechowywania materaca wykonana również ze 100% Akryl- Dralon. Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym umożliwiającym łatwe rozebranie materaca i pielęgnację. Rączki ułatwiające przeniesienie. Materac wykonany jest z dwóch rodzajów pianek. Warstwa pianki poliuretanowej zapobiega nadmiernemu odkształcaniu się materaca a jednocześnie zapewnia dobrą izolację termiczną. Druga warstwa środka materaca to pianka termoelastyczna Visco czy też zwana pianką z pamięcią. Warstwa ta pozwala na dopasowanie się materaca do kształtu ciała a to z kolei pozwala zredukować nacisk i zapewnić odpowiedni relaks mięśniom. Dodatkowym wyposażeniem dla tego materaca składanego jest pokrowiec zewnętrzny lub inaczej torba do przechowania materaca z kieszonkami bocznymi i uchwytami do przenoszenia. Pokrowiec powoduje, że materac w kilka sekund staje się meblem dobrze pasującym do każdego domu i mieszkania.

mattress visco

PRAKTYCZNY: Przyszłość należy do naszych materacy składanych które bez problemu znajdą swoje miejsce na podłodze Państwa domów, sypialni, pokoi dla dzieci. Ten materac na podłogę rozkłada i składa się w ciągu kilku sekund. Przechowywanie materaca z pianki jest proste dzięki małym gabarytom po złożeniu (np. na szafie bądź pod łóżkiem). Materac przeznaczony zarówno dla osób dorosłych z wagą nawet do 120 kg jak i dla dzieci.

foam

WYGODNY: Zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym materac zapewni dobry sen dzięki specyfice budowy z dwóch rodzajów pianek. Warstwa pianki poliuretanowej zapobiega nadmiernemu odkształcaniu się materaca a jednocześnie zapewnia dobrą izolację termiczną. Druga warstwa środka materaca to pianka termoelastyczna Visco czy też zwana pianką z pamięcią. Warstwa ta pozwala na dopasowanie się materaca do kształtu ciała a to z kolei pozwala zredukować nacisk i zapewnić odpowiedni relaks mięśniom.

carrying handles

WSZECHSTRONNOŚĆ: Materac marki Natalia Spzoo jest idealny do codziennego użytkowania i spania, ale może służyć również jako mata do zabawy dla dzieci lub chronić je przed zderzeniem ze ścianą i podłogą podczas zabawy. Można go również wykorzystać na zewnątrz, dzięki temu że zarówno pokrowiec materaca jak i pokrowiec zewnętrzny wykonane są z najwyższej jakości tkaniny 100% Akryl – Dralon, wyjątkowo trwałej, odpornej na działanie promieni słonecznych i trudno przemakalnej. To również świetny materac campingowy, do namiotu, kampera lub przyczepy campingowej.

cube

IDEALNY W PODRÓŻY: Składana mata do spania świetnie nadaje się do zabrania jej w podróż autem. W połączeniu z torbą do przechowywania materaca składanego marki Natalia Spzoo to zwykła dodatkowa walizka, którą łatwo przenieś dzięki uchwytom znajdującym się na torbie.

models

094DGREEN
Komentarze (0)